Video

 

Svatby , oslavy

 

Zajistíme záznam svatby, oslavy, svatého přijímání, křtin a jiných rodinných událostí, které jsou hodny zaznamenání. Natáčíme na 1 nebo 2 profesionální kamery v HD rozlišení. Pořízené video zpracujeme do video alba podle přání zákazníka včetně potisku média i obalu a grafických prací. Projekt může být uložen v běžném formátu DVD, nebo ve vysokém rozlišení HDV, nebo Blu-ray. Projekt můžeme na přání zákazníka uložit i na jiné paměťové médium - Vámi dodanou paměťovou kartu, nebo flash disk. Svatební video album dodáváme obvykle 3 ks. Obsahuje sestřih celého svatebního dne včetně obřadu, hudební podklad dle přání, může obsahovat i rodinné fotografie a je v obvyklé délce trvání okolo 1 hodiny. Natáčení začíná detaily z česání a oblékání - může být i u nevěsty i u ženicha a končí okolo 19 až 20 hodin večer. Cena svatebního videa by v tomto případě byla 6000,- Kč + doprava. 

    Lze zpracovat i samostatně svatební obřad v plné délce a videoklip s možností umístění na web.

 Provádíme rovněž zpracování videa pořízeného zákazníkem a převádění videa z jiných formátů ( například VHS kazet ) na DVD či jiné médium a formát.

 

 

Projekt pro ZUŠ,  Základní a Mateřské školy 

 

 

Pořídíme záznam absolventských koncertů, soutěží a divadelních absolventských představení, a zpracujeme materiál do výsledného formátu pro potřeby umístění na web ZUŠ, jako pomůcku pro další výuku i jako album pro samotné absolventy a jejich rodiče na památku.

Vyrobíme reportážní dokument o Vašem zařízení který může být určen k představení Vaší školy na Vašich webových stránkách. Může ukázat vybavení učeben a úspěchy žáků, prezentovat to, v čem je Vaše škola vyjímečná. Můžeme zaznamenat oslavu k výročí otevření školy a podobné události.

Pro děti z Mateřských škol pořizujeme videa pro jednotlivé děti ( místo focení ). Za stejnou cenu jako soubor fotografií má každé dítě vlastní video album s vlastní fotografií a jménem na obálce a je na něm záznam průběhu obvyklého dne dítěte v mateřské škole v délce trvání okolo 10 minut. Cena alba pro děti je 250,- Kč.

 

Pro firmy

 

Pořídíme záznam pro propagační, informační či jiné účely firmy, zajistíme jeho zpracování do výsledné podoby dle přání zákazníka. Vyrobíme video album s grafickým zpracováním a potiskem média i obálky v DVD, DivX, či jiném požadovaném formátu. V této podobě je to velice vhodný dárek pro sponzory, nebo obchodní partnery. Z pořízeného záznamu zpracujeme i propagační video pro umístění na web. K videu dodáme hudební podklad, běžící text, nebo mluvený komentář.

   Foto 

Nabízíme focení svateb včetně zpracování grafických variant a koláží a dle přání vyrobíme svatební knihu. Z celodenního focení dodáme minimálně 500 fotografií, z toho minimálně 50 je s grafickou úpravou. Dodáváme jako album na DVD médiu s potiskem i graficky zpracovaným obalem ve 3 vyhotoveních. Cena celodenního focení s 1 svatební knihou a 3 DVD alby je 6000,- Kč. Další fotoknihy ( pro rodiče ) lze přiobjednat.

Pro děti nabízíme focení tříd na konci školního roku, nebo tématické focení pro děti z Mateřských škol.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace