Ukázky videa ze svatby

Svatba Malenovice

Ukázka svatebního videoklipu natočeného v okolí hradu v Malenovicích u Zlína.


Svatba Ostrava-Třebovice

Ukázka ze svatby - Ostrava Třebovice


Svatba Ostrava a Štěpánkovice

Velmi vydařený den, nádherné počasí, krásný pár , veselí svatebčané. Natáčeli jsme v Ostravě - Porubě doma a na radnici, kde byl obřad a pak se svatebčané přesunuli do Štěpánkovic, odkud pochází rodina ženicha. Oslava probíhala v sále kulturního domu a byla pestrá a veselá. V okolí je malý park, kde se rovněž natáčelo. Štěstí nám přálo i v neplánovaných situacích. V parku jsme potkali paní s dvěma roztomilými koníky, která byla velmi vstřícná , na pár minut nám je půjčila a pomáhala nám je postavit do záběrů s ženichem a nevěstou. Na zahradě zámku v Kravařích, kde jsme byli dále natáčet se zrovna konala výstava veteránů - motorek i aut. Opět jsme toho samozřejmě využili, byly tam opravdu krásné kousky a i tady jsme se setkali s velmi milými majiteli těchto krasavců, kteří nám je na chvíli půjčili.


Svatba Ostrava - Poruba

Zajímavé natáčení videa jsme zažili při natáčení svatby, kde si přáli snoubenci videoklip z prostředí Industry zóny v Ostravě - Vítkovicích. Obřad probíhal na radnici v Ostravě - Porubě a ani počasí nebylo zrovna nejlepší. V industry zóně ve Vítkovicích je spousta obrovských kovových exponátů většinou pokrytých rzí, staré budovy, vše je obrovské a zvláště pokud nesvítí slunce i velmi pochmurné. Ale rozhodně je to výzva  a protože i nevěsta a ženich mají rádi tvrdší muziku, tetování a auta, snažili jsme se stvořit něco netradičního. Kupodivu se celek  vydařil, protože jsme se trefili do přání snoubenců a protože je naprosto zjevné, že se ti dva mají hodně rádi a mají smysl pro humor a recesi, byla to docela zábava. Kontrast prostředí a krásného mladého páru vytváří na fotkách i ve videu velmi zvláštní a inspirativní dojem.


Svatba Velke Karlovice

Svatba s obřadem na terase hotelu Galík ve Velkých Karlovicích. Obřad byl veden v anglickém jazyce s českým překladem. Počasí nebylo zrovna nejpříznivější, ale nikomu to příliš nevadilo. Hosté se bavili, k tanci hrála cimbálovka a později DJ. Rodiče nevěsty jsou vynikající tanečníci, jejich krátké vystoupení bylo odměněno hlasitými ovacemi. Nevěsta i ženich se předvedli v krojích v rámci čepení nevěsty. Hotel Galík se vyznamenal ve všech ohledech, tabule byla nádherná, jídlo vynikající a obsluha usměvavá a pozorná. Novomanželům se jejich velký den určitě vydařil.


Svatba Soláň

Krásný pár, který se rozhodl říci si své " ANO "  velmi romanticky na louce u kapličky na Soláni. K tomu zahrálo  živě smyčcové kvarteto a obřad byl korunován vypuštěním bílých holubic z rukou novomanželů. Natáčení  videoklipu i focení probíhalo přímo na Soláni a později i u lomu, u splavu, s motorkou a s psím mazlíčkem rodiny. Nádherné počasí se podepsalo i na našem rudém zbarvení kůže. Obřad probíhal těsně před polednem a my jsme tam strávili při natáčení více než 2 hodiny.


Svatba Luhačovice

Krásná svatba, krásní lidé a krásné počasí - vznikl hezký videoclip, jako součást celodenního natáčení. Podařilo se nám i na několik chvil zajet svatebními auty přímo na kolonádu a udělat hezké fotky a záběry do videa. Natáčení si všichni užívali, svědek ženicha fungoval jako bezvadný asistent a pobavili jsme určitě i lázeňské hosty v Luhačovicích.


Svatba Pržno

Veselá a akční svatba s obřadem v kostele v Pržně a svatební hostinou v Hotelu Sirákov. Nevěsta i ženich nezkazí žádnou legraci a jejich rodina i přátelé jsou stejné nátury, takže bylo veselo od rána až do pozdního večera. Ráno všechny pobavila velmi talentovaná falešná nevěsta, pan farář také vedl obřad v tomto duchu, přátelé a sourozenci novomanželů si připravili spoustu soutěží a zpívaných a hraných překvapení během celého dne. Bavili jsme se i při focení a natáčení pro svatební video a vše bylo korunováno novodobým a velice vtipným pojetím obřadu čepení nevěsty.


Svatba Hutisko Solanec

Tato svatba bohužel neměla moc štěstí na počasí, ale veselá nálada všechno napravila, nevěsta byla jako sluníčko a ženich si také tento den užil s humorem. Po počátečních komplikacích s autem a troše trémy se vše uklidnilo a ři natáčení videoklipu ve skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm by to nezasvěcený  ani nepoznal. Všichni jsme si to užili, novomanželé i kameraman a fotograf.
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
další informace